O simplă observație (34)
-
Ortodoxul român din trecut trăia cu perspectiva lucrurilor ultime (moartea,
Judecata, raiul și iadul). Nu se ducea la slujbă pentru a se încărca
spir...
Acum 17 ore

Un comentariu:
Foarte frumos documentarul
Trimiteți un comentariu